Krásná chata se zahradou

Bechyně, Senožaty, okr. Tábor

Prodej krásné chaty, dispozičně řešené jako 4+1, s rozlehlou zahradou v malebné vesnici Senožaty, která se nachází nedaleko jihočeské Bechyně. Jedná se o kvalitně zateplenou dřevostavbu pomocí skelné vaty, která stojí na betonových základech. Krytinu sedlové střechy tvoří šindele. Chata má dvě podlaží, přičemž v přízemí se nachází útulná ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a prostorný obývací pokoj, na který přímo navazuje kuchyně. Z obývacího pokoje se také vstupuje na částečně zasklenou terasu. Ohřev vody v koupelně zajišťuje el. bojler. Celému přízemí pak vévodí stylový krb, který zajišťuje vytápění celé chaty. Do prvního patra vede dřevěné schodiště a jsou zde dva pokoje, jeden otevřený a druhý oddělený dveřmi. V přízemí je dlažba, v prvním patře dřevěná podlaha. Celková užitná plocha chaty je 100m². Pozemek tvoří rovinatá zahrada o rozloze 1902m² se vzrostlou zelení, která poskytuje příjemný stín zejména v letních měsících. K chatě náleží také dílna.

Přívod vody zajišťuje vlastní 35 m hluboká vrtaná studna, odpady jsou napojeny na místní kanalizaci. Nemovitost je situována na samém okraji vesnice s výhledem do okolní krajiny. Dopravní dostupnost zajišťuje autobus – zastávka přímo v Senožatech a vlak – zastávka v Bechyni. Veškerou občanskou vybaveností disponuje 2km vzdálené město Bechyně (ZŠ, MŠ, obchody, pivnice, kino ,zámek) a 18 km vzdálené město Tábor (ZŠ, MŠ, SŠ, nemocnice, zimní stadion). Obě nedaleká města se pyšní krásnými historickými stavbami a mohou se tak stát cílem turistických návštěv.

Koupi této chaty mohu jen doporučit, a to nejen díky tomu, že se nachází v krásné lokalitě poblíž historických měst, ale zejména díky možnosti její přestavby na rodinný dům určený k trvalému bydlení.