Dům s rozlehlým pozemkem

Jesenice, Praha-západ

Výhradní prodej krásného, prostorného, samostatně stojícího rodinného domu s rozlehlým udržovaným pozemkem o rozloze 1665 m², který se nachází v obci Jesenice, Praha-západ. Na pozemku stojí dvě budovy s číslem popisným. Rodinný dům s celkovou dispozicí 6+2 byl postaven v roce 1992, je ve výborném stavu, má novou střechu, dvě nadzemní podlaží, dvě koupelny s vanou a oddělené toalety (dům lze tedy využít i jako dvougenerační bydlení), prostorný sklep a vnitřní garáž. Vytápěn je kotlem na dřevěné pelety se záložním elektro kotlem. Druhý, menší domek přímo u vjezdu na pozemku, je původní stavbou a je vhodný k celkové rekonstrukci, nyní však vytváří vynikající protihlukovou bariéru.

Přidanou hodnotou nemovitosti je hlavní vjezd přímo z ulice Budějovická, avšak díky svému skvělému umístění na vzdálenější části pozemku si obytný dům zachovává dostatek soukromí. Nemovitost je napojena na kompletní inženýrské sítě (vč. plynové přípojky na hranici pozemku). V zadní části zahrady se nachází bazén o velikosti 30 m², který přiléhá k terase se vstupem z hlavního prostoru obytného domu, na pozemku dále nalezneme prostornou halu využívanou jako sklad a další menší garáž.

Vzhledem ke svým dispozicím je dům vhodný ke kombinaci komerčního využití a krásného bydlení s výbornou dostupností do Prahy: autobusem každých 15 min na stanici metra C-Budějovická, vozem 20 min. do centra hlavního města Prahy. V místě je kompletní občanská vybavenost: školka, škola, lékař, supermarket, fitness, restaurace.