Chata u Orlíku

Bohostice, okr. Příbram

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji zajímavou chatu ve vyhledávané lokalitě přehrady Orlík, nedaleko obcí Bohostice a Solenice.

Chata je dispozičně řešena jako 2+1 o užitné ploše 90 m² ve třech nadzemních podlažích. V 1. NP nalezneme vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a další prostornou místnost, která nyní slouží jako skladový prostor, ale která nabízí možnost vybudovat zde další obytný prostor a vytvořit tak velký obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Ve druhém podlaží nalezneme obývací pokoj se vstupem na prostornou zastřešenou lodžii. Při vstupu do třetího podlaží se nacházíme v ložnici s přilehlým balkonem s pěkným výhledem do okolní krajiny.

Vytápění zajišťují krbová kamna. Přívod vody ze studny s podávacím čerpadlem, v přízemí chaty je umístěna domácí vodárna, odpady jsou svedeny do septiku.

Chata se nachází na vlastním pozemku o celkové rozloze 308 m². Nemovitost je umístěna na pěkném klidném místě nedaleko Orlické přehrady a písčité pláže, cca 10 min.