Chata s pozemkem

Líšnice, okr. Praha-západ

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji útulnou rekreační chatu v obci Líšnice-Spálený Mlýn, Praha-západ. Dvoupodlažní zděná chata se nachází na vlastním oploceném pozemku o celkové rozloze 424 m², dispozičně je chata řešena jako 2+1 o užitné ploše 60 m² a je kompletně podsklepena. V 1.NP se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným vařičem, mikrovlnnou troubou a lednicí, v podkroví se pak rozprostírá prosvětlená ložnice. Součástí je koupelna s vanou a toaletou.

Okna jsou dřevěná s dvojsklem, na podlahách položena plovoucí podlaha a dlažba. Vytápění je řešeno krbovými kamny + vodními el. radiátory, na pozemku je vybudován vlastní vrt s pitnou vodou, odpady řešeny jímkou.

Nemovitost se nachází na klidném místě s nádhernou okolní přírodou, přilehlým rybníkem a studánkou s pitnou vodou. Vynikající dopravní obslužnost do hl. města Prahy zajišťuje autobusová linka 449 (zastávka vzdálena cca 200m od chaty) nebo vlaková zastávka Bojov (vzdálena cca 400m), z níž se pohodlně dostanete do Prahy-hl. nádraží do 30 min. Vozem je pak dostupnost Prahy do 20 min.

V 1.8 km vzdálené Líšnici naleznete školu, školku, obecní úřad, restauraci, veškerou občanskou vybavenost pak v 10 min. vzdáleném Mníšku pod Brdy.