Byt 3+kk

Rybalkova, Praha 10 - Vršovice

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem prostorného bytu v žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic v klidné ulici Rybalkova. Přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, je umístěn v 2. NP z celkových 4. NP, jednotka je dispozičně řešena jako 3+kk o rozloze 82 m². Ve vstupní chodbě, nalezneme toaletu, dále je zde hala, kuchyň vybavená kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem s troubou, koupelna s vanou a dva prostorné světlé pokoje s krásným výhledem.

Podlahy jsou pokryty PVC v imitaci dřeva, v chodbě, koupelně, na toaletě a částečně v kuchyni je položena dlažba. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel. Nájem činní 22 000 Kč, služby za osobu 551,-Kč+zúčtovatelné zálohy (el.+plyn), majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Provize 1 měsíční nájem.

V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost: mateřská škola, škola, lékař, restaurace, obchody, OC Eden 5 min. vozem. Metro Náměstí Míru v pěší vzdálenosti, tramvaje č. 4, 22, 57, 59 bus 135 taktéž v pěší vzdálenosti, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha. Vřele doporučuji.