Prodej bytu 3+1

Rýnovická, Jablonec nad Nisou

Exkluzivní prodej bytu 3+1, o podlahové ploše 66 m², ve městě Jablonec nad Nisou. Bytová jednotka se nachází v 7.NP z devíti, v panelovém domě, v ulici Rýnovická.

Bytová jednotka se skládá ze vstupní chodby, z níž je přístupný obývací pokoj, kuchyně, samostatný pokoj, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, a oddělené WC. Obývací pokoj je průchozí do dalšího pokoje, využitelného například pro ložnici. V kuchyni je praktická velká komora a vstup na lodžii o ploše 6 m².

Stav bytové jednotky je dobrý. Je po částečné rekonstrukci: nová kuchyňská linka, nový plynový sporák s plynovou troubou, digestoř, vyzděné jádro, obložení, nové podlahy, nové rozvody elektřiny. V současnosti probíhá zasklení lodžie. V kuchyni a v pokoji jsou dřevěná okna, v obývacím pokoji a v ložnici okna plastová, na podlahách PVC, na WC a v koupelně dlažba. V domě je výtah. K dispozici je sklepní kóje a vlastní parkovací stání u domu.

Volné ihned.

Jablonec nad Nisou je město proslulé výrobou skla a bižuterie. Leží v Libereckém kraji, 9 km jihovýchodně od Liberce, v údolí řeky Nisy a jejích přítoků. V současnosti zde žije přibližně 45 tisíc obyvatel. Občanská vybavenost je vynikající, naleznete zde vše, co k životu potřebujete: Městský úřad, základní i mateřské školy, nemocnici, lékaře, poštu, obchodní centrum, množství různých obchodů, restaurací, fitness, vyhledávanou přehradu Mšeno. V okolí Jablonce se nachází několik známých lyžařských a turistických center, ať už se jedná o Severák, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Harrachov nebo Jizerskou magistrálu. Samotný dům leží v blízkosti centra a nemocnice. Dopravní dostupnost je zajištěna místní MHD, spojení na Liberec zajištuje tramvajová, vlaková i autobusová doprava.

Pokud hledáte místo v blízkosti nádherné přírody Jizerských hor, s veškerou občanskou vybaveností, je tato nabídka vhodná právě pro vás.

Financování Vám samozřejmě velmi rádi zajistíme. Neplatíte nám žádnou provizi, naše služby jsou pro kupující zcela zdarma!!