Byt 3+1

28. října, Praha-Staré Město

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji luxusní kompletně zrekonstruovanÝ byt 3+1 o užitné ploše 145 m². Bytová jednotka je umístěna v 4. patře renovovaného činžovního domu s novým výtahem, vzdáleného je pár kroků od Václavského náměstí mezi ulicemi Národní a Na Příkopě.

Při vstupu do jednotky se ocitáme v prostorné hale se vstupem do obývacího pokoje s jídelnou a vstupem na balkon s výhledem do ulice 28. října, dále zde nalezneme dvě ložnice s vlastními koupelnami, plně vybavenou kuchyň, toaletu s bidetem pro hosty, technickou místnost s pračkou a sušičkou, přidanou hodnotou je zasklená pracovna s přímým vstupem z hlavní ložnice s pěkným výhledem na Pražský hrad a Petřín.

Na podlahách jsou položeny kvalitní dřevěné parkety, koupelny jsou obloženy mramorem, vytápění zajišťuje vlastní plynový kondenzační kotel, velmi příznivé měsíční náklady.

V místě je vynikající občanská vybavenost: restaurace, kavárny, obchodní centra, hudební kluby, divadla, značkové butiky… Jen pár metrů od domu stanice metra Můstek.

Zaujala Vás tato nabídka, neváhejte nás prosím kontaktovat. Financování Vám samozřejmě zajistíme.