Byt 2+kk

Holandská, Kladno - Kročehlavy

Dovolte nám nabídnout vám  prodeji útulný světlý zrekonstruovaný bytý 40 m², umístěný v 6. NP z celkových 8. NP. Dispozičně je byt řešen jako 2+kk, vstupní chodba-koupelna s vanou a oddělenou toaletou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice. K jednotce náleží sklepní kóje umístěná na patře, dále je zde možnost využití společné lodžie umístěné taktéž na patře jen pár kroků od bytu.

Celý dům byl revitalizován, nová fasáda-plastová okna, rozvody vody-stupačky, nové výtahy, vstupní dveře-všude požívány čipy, dům zabezpečuje bezpečnostní agentura.

V okolí nalezneme vynikající občanskou vybavenost: supermarket, školka, škola, lékař, pošta, restaurace… Skvělou dopravní dostupnost zajišťují pravidelné autobusové linky na pražský Veleslavín nebo Zličín (zastávka vzdálena pouhých 5 min. od domu), vozem se pak dostanete do Prahy-Zličína za 15 min.

Zaujala Vás tato nabídka, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám nemovitost osobně představíme. Financování Vám samozřejmě zajistíme. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího zdarma!