Pronájem bytu 2+1

Rybalkova, Praha

Exkluzivní pronájem prostorného bytu dispozičně řešeného jako 2+1 o výměře 82 m² ve velmi žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic, v ulici Rybalkova. Bytová jednotka po částečně rekonstrukci se nachází ve 2. podlaží ze 4, v cihlovém činžovním domě.

Chodba za vstupními dveřmi nabízí přístup na samostatnou toaletu a do průchozího pokoje s kuchyňským koutem, z nějž je přístupná koupelna s vanou a dvě prostorné ložnice s krásným výhledem. Kuchyňská linka je vybabená kombinovaným sporákem s troubou. Na podlahách je PVC v imitaci dřeva, na chodbě, v koupelně, na toaletě a v kuchyňském koutě je položena dlažba. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Měsíční nájem činí 18 900 Kč, vratná kauce 30 000 Kč, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Zúčtovatelné poplatky za osobu jsou 630 Kč, elektřina se převádí na nájemce.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost: školy, školky, sportovní zařízení, lékaři, lékárny, restaurace, kino, OC Eden apod. Přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka. Dopravní dostupnost centra Prahy je vynikající: v pěší vzdálenosti metro Náměstí Míru, tramvaje č. 4, 22, 57, 59, bus 135, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.