Byt 1+1

Rybalkova, Praha 10

Pronájem krásného slunného bytu v žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic v klidné ulici Rybalkova, přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, je umístěn v 1.Patře (2. NP. z celkových 5. NP.), je dispozičně řešen jako 1+1 o rozloze 38 m². Bytová jednotka je tvořena vstupní chodbou, kuchyní vybavenou kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem s troubou, koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, prostorná světlá ložnice má vybudováno vestavěné patro na spaní a je zde také umístěna skříň.

Podlahy jsou pokryty PVC v imitaci dřeva, v chodbě, koupelně, na toaletě a částečně v kuchyni je položena dlažba. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Nájem činní 13 000 Kč, služby za osobu 483 Kč + zúčtovatelné zálohy(el.+plyn), majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Provize 1 měsíční nájem.

V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost: mateřská škola, škola, lékař, restaurace, obchody, OC Eden 5 min. vozem. Metro Náměstí Míru v pěší vzdálenosti, tramvaje č. 4, 22, 57, 59 bus 135 taktéž v pěší vzdálenosti, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha.